Тема. Графіка. Виражальні можливості графіки. Знайомство з шрифтом, поняттям буквиця
Мета: формувати компетентності про виражальні можливості графіки;
дати поняття про шрифт, шрифтову композицію;
дати поняття про буквицю, книжкову графіку;
формувати творчі здібності;
виховувати естетичні смаки;
Обладнання для учителя: зоровий ряд, зразки робіт, зразки шрифтів, шрифтових композицій, музичний запис "релакс".
Обладнання для учнів: туш, пера, гелеві ручки, фломастери, олівці, фарби, папір.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань умінь і навичок.
1. Організаційна частина.
2.Повідомлення теми . Мотивація мети.
3. Засвоєння нових знань, умінь і навичок.
а) вступна бесіда;
б) аналіз і порівняння;
в) малюнок вчителя;
г) тренувальні вправи.
4. Творча робота учнів.
5. Підсумок уроку. Оцінювання.
6. Домашнє завдання.
дати поняття про шрифт, шрифтову композицію;
дати поняття про буквицю, книжкову графіку;
формувати творчі здібності;
виховувати естетичні смаки;
Обладнання для учителя: зоровий ряд, зразки робіт, зразки шрифтів, шрифтових композицій, музичний запис "релакс".
Обладнання для учнів: туш, пера, гелеві ручки, фломастери, олівці, фарби, папір.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань умінь і навичок.
План уроку
1. Організаційна частина.
2.Повідомлення теми . Мотивація мети.
3. Засвоєння нових знань, умінь і навичок.
а) вступна бесіда;
б) аналіз і порівняння;
в) малюнок вчителя;
г) тренувальні вправи.
4. Творча робота учнів.
5. Підсумок уроку. Оцінювання.
6. Домашнє завдання.
Хід уроку
1. Організаційна частина.
Привітання.
До класу заходить бібліотекарь. Розповідає учням про будову книжки.
2.Повідомлення теми . Мотивація мети.
- Ви мабуть здогадалися що мова на уроці йтиме про книжкову графіку. Сьогодні ми з вами створимо проект "Весела абетка". На парті кожної команди є конверт у якому записані ті літери які ви виконуватимете як буквиці. Скажіть як би ви використали свій проект? (подарували першокласникам, у дитячий садочок)
3. Засвоєння нових знань, умінь і навичок.
а) вступна бесіда;
Вчитель ознайомлює учнів з поняттям буквиця. З'ясовую досвід дітей. Демонструє приклади шрифтів.
б) аналіз і порівняння;
Діти аналізують і порівнюють шрифти, написання літер.
в) малюнок вчителя;
Вчитель демонструє послідовність зображення буквиць.
г) тренувальні вправи.
Кожен учень виконує буквицю.
4. Творча робота учнів.
Кожна команда виконує буквиці.
5. Підсумок уроку. Оцінювання.
Команди захищають проект.
План захисту проекту.
1. Актуальність завдання.
2. Композиційне рішення
3.Використання зображальних засобів.
4. Командна робота.
5. Практичне застосування проекту.
6. Домашнє завдання.
Немає коментарів:
Дописати коментар